چین تئاتر فیلم 5D سازنده

Guangzhou Shuqee Digital Tech. شرکت با مسئولیت محدود

بهترین کارخانه تولید 4D / 5D / 6D / 7D سینما حرفه ای در چین.

اخبار

November 5, 2021

به روز رسانی تئاتر انفجار هسته ای 4 بعدی موزه علم و فناوری میانیانگ به پایان رسید

ارتقای تئاتر انفجار هسته ای 4 بعدی موزه علم و فناوری میانیانگ به پایان رسید

 

در پاسخ به الزامات مناقصه برای پروژه ارتقا و نوسازی تئاتر انفجاری هسته‌ای 4 بعدی موزه علم و فناوری میانیانگ، شرکت ما فعالانه پاسخ داد و با قابلیت‌های فنی حرفه‌ای قوی و طرح‌های بازسازی کامل، صلاحیت برنده مناقصه را کسب کرد.

آخرین اخبار شرکت به روز رسانی تئاتر انفجار هسته ای 4 بعدی موزه علم و فناوری میانیانگ به پایان رسید  0

 

موزه علم و فناوری میانیانگ ویژگی های بسیار متمایزی دارد.با موضوع «دو بمب و یک ماهواره» پنج حوزه نمایشگاهی شامل نمایشگاه موشک، فضای نمایشگاه هوافضا، منطقه نمایشگاه ماهواره و اطلاعات، منطقه نمایشگاه سلاح‌های هسته‌ای و علوم و فناوری هسته‌ای، فناوری اطلاعات ماهواره‌ای و فضایی، علم فناوری میانیانگهمه به علم و فناوری هوافضا و هسته ای مربوط می شوند و روح " را برجسته می کنند.
"دو بمب و یک ماهواره".

آخرین اخبار شرکت به روز رسانی تئاتر انفجار هسته ای 4 بعدی موزه علم و فناوری میانیانگ به پایان رسید  1

 

در این میان، سالن انفجار هسته ای 4 بعدی بر اساس طراحی فیلم ساخته شده است و جلوه های ویژه متفاوتی مانند افتادن، لرزش، وزش باد و غیره را با استفاده از صندلی پویا و سیستم ثبت اختراع سفارشی شده توسط شوقی ارائه می کند و امکان تماشای آن را برای مخاطب فراهم می کند. انفجارهای هسته ایدر طول فیلم، صندلی زیر بدن گاهی به عقب و گاهی به جلو خم می‌شد که سیستم ادراک مخاطب را بسیج می‌کرد تا مخاطب واقعاً بتواند وارد فیلم شود تا به طور واقعی به داستان هر مخاطبی که فیلم را دنبال می‌کند دست یابد.از ابتدا تا انتها آن را طی کنید تا در مورد جذابیت تکنولوژی بیشتر بدانید.

آخرین اخبار شرکت به روز رسانی تئاتر انفجار هسته ای 4 بعدی موزه علم و فناوری میانیانگ به پایان رسید  2

 

موزه 4 بعدی انفجار هسته ای موزه علم و فناوری میانیانگ که توسط Shuqee Technology بازسازی شده است به مخاطب این امکان را می دهد که در صحنه باشد، تجربه حسی هیجان انگیزی داشته باشد، اصول و دانش انفجارهای هسته ای را به طور شهودی درک کند، و علم و فناوری را که به زندگی مردم آورده شده است، احساس کند. .سرگرمی و سرگرمی.

 

فناوری Shuqee سفارشی سازی حرفه ای، نصب و خدمات پس از فروش یک مرحله ای، تضمین کیفیت و اطمینان در انتخاب را برای شما فراهم می کند!

 

آخرین اخبار شرکت به روز رسانی تئاتر انفجار هسته ای 4 بعدی موزه علم و فناوری میانیانگ به پایان رسید  3

اطلاعات تماس