چین تئاتر فیلم 5D سازنده

Guangzhou Shuqee Digital Tech. شرکت با مسئولیت محدود

بهترین کارخانه تولید 4D / 5D / 6D / 7D سینما حرفه ای در چین.

اخبار

December 6, 2021

سینمای 4 بعدی چگونه باید صندلی های 4 بعدی با کیفیت را انتخاب کند؟

سینمای 4 بعدی چگونه باید صندلی های 4 بعدی باکیفیت را انتخاب کند؟

 

در سینمای پویا 4 بعدی، صندلی های 4 بعدی محصول کلیدی هستند، بنابراین تأثیر تماشای فیلم های 4 بعدی در سینمای پویا 4 بعدی تا حد زیادی به صندلی ها بستگی دارد.بنابراین نحوه انتخاب صندلی های سینمای چهار بعدی دغدغه بسیاری از زنجیره های سینما، صاحبان امتیاز سینما و مشتریان مخاطب است.البته تجهیزات جلوه های ویژه محیط سینمای پویا 4 بعدی نیز ضروری است.

در واقع، مهارت های ظریف زیادی در انتخاب صندلی 4 بعدی وجود دارد.Shuqee Technology نکات کلیدی در مورد نحوه انتخاب صندلی 4 بعدی برای مرجع خود و جلوگیری از سوء تفاهم گردآوری کرده است.در زیر 3 روش اساسی برای تشخیص صندلی های سینمای 4 بعدی آورده شده است:

1. ظاهر

طراحی ظاهری بخش مهمی از طراحی صندلی 4 بعدی است و ظاهر دلپذیر آن قطعا مورد پسند مخاطبان قرار خواهد گرفت.در مورد ظاهر زیبا، نکته بعدی که باید به آن توجه کرد کیفیت صندلی است.

آخرین اخبار شرکت سینمای 4 بعدی چگونه باید صندلی های 4 بعدی با کیفیت را انتخاب کند؟  0

 

2. تجربه

توصیه می شود که بتوانید روی صندلی 4 بعدی بنشینید، راحتی صندلی را احساس کنید و بدانید که آیا طراحی پشتی با اصول ارگونومیک مطابقت دارد یا خیر.دومین بخش مهم کیفیت اسفنج است.به طور کلی، صندلی های 4 بعدی با کیفیت بهتر از اسفنج با موهای سرد با قابلیت ارتجاعی بالا استفاده می کنند که خاصیت ارتجاعی بهتر و نشستن راحت دارد.در مقابل، اسفنج مو داغ کیفیت پایینی دارد و نمی تواند آزمون زمان و سرعت ریباند را تحمل کند.احساس آهسته و ضعیف نشستنبسیاری از افرادی که در مورد آن چیزی نمی دانند هنگام خرید از احساسات ذهنی استفاده می کنند و زمانی که احساس سختی می کنند احساس می کنند کیفیت خوب است.این خیلی غیر علمی است.در واقع درست برعکس است.این نوع اسفنج فقط در لمس قوی است، اما چگالی آن در واقع بسیار کم است.پودر تالک برای افزایش وزن استفاده می شود و لمس آن بسیار بد است بنابراین توصیه نمی شود.

 

3. بهار

به منظور صرفه جویی در هزینه ها، برخی از تولیدکنندگان در بازار معمولاً محصولات ارزان قیمت را به جای آن انتخاب می کنند.نتیجه این امر این است که کیفیت صندلی های 4 بعدی به طور جدی تحت تأثیر قرار می گیرد.تولیدکنندگان معمولی مانند Shuqee Technology، فنرهای بهتری را برای اطمینان از کیفیت محصولات نهایی انتخاب می کنند.در حال حاضر جدیدترین و بادوام ترین روش تراشکاری، برگشت گرانشی است.این نوع بالشتک که با نیروی جاذبه می چرخد ​​دارای کیفیت تضمین شده و عمر مفید تا ده سال می باشد.

آخرین اخبار شرکت سینمای 4 بعدی چگونه باید صندلی های 4 بعدی با کیفیت را انتخاب کند؟  1

در ادامه به معرفی مشکل وضعیت نشستن می پردازیم.یک وضعیت نشستن معقول می تواند راحتی صندلی های 4 بعدی را تا حد زیادی بهبود بخشد.

1) وضعیت نشستن

ران ها و ساق پاها زاویه 90 تا 100 درجه، بالاتنه و ران ها زاویه 90 تا 100 درجه و بازو و ساعد در هنگام کار زاویه 90 تا 100 درجه را حفظ می کنند.این بهترین حالت نشستن استاندارد است که سه نقطه مرکزی 90 درجه را تشکیل می دهد.

2) کوسن

برای صندلی 4 بعدی، یک بالشتک خوب به معنای هزینه بالا است.بالشتک سطح بالا ضخیم و قابل اعتماد است، با لمس خوب، منحنی مقعر آشکار، اتلاف گرما خوب و احساس راحتی در نشستن.

3) منحنی پشتی

طراحی پشتی صندلی های تئاتر 4 بعدی بسیار خاص است.اگر قسمت پشتی صندلی محکم در تماس نباشد، پس از برهم نهی جلوه های ویژه 4 بعدی، صدا آشکار خواهد شد.چنین صندلی نه تنها کیفیت پایینی ندارد، بلکه ایمنی ضعیفی نیز دارد.همچنین ارتفاع تکیه گاه باید آزادانه قابل تنظیم و انعطاف پذیر باشد.

4) بلند کردن

مشکل بلند کردن صندلی 4 بعدی به طور مستقیم بر کیفیت صندلی تأثیر می گذارد.اگر احساس کردید که بالابر در حین استفاده مسدود شده است، برای حل آن باید به موقع با سازنده صندلی 4 بعدی تماس بگیرید.فناوری Shuqee خدمات پس از فروش حرفه ای یک مرحله ای را ارائه می دهد و به سرعت پاسخ می دهد.پس هیچ نگرانی ندارید.

5) پای صندلی

پایه‌های صندلی 4 بعدی بر روی ثبات تمرکز می‌کنند، بنابراین انتخاب طرح پایه با سطح تماس بیشتر با زمین، ایمن‌تر و محکم‌تر خواهد بود.

6) پایه

در سینمای پویا 4 بعدی، پایه خوب از فولاد ضد زنگ یا ساختار آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است، اگر پایه بد از مواد پلاستیکی مهندسی معمولی ساخته شده باشد، همچنین توصیه نمی شود.

7) توضیحات

هنگام خرید، باید مشورت کنید که آیا دفترچه راهنمای محصول در آن وجود دارد یا بهتر است یک کادر فنی حرفه ای برای توضیح آن داشته باشید.پس از خرید محصول، تعمیر و نگهداری را مطابق با الزامات انجام دهید تا از ایمنی در حین استفاده اطمینان حاصل کنید.صندلی های 4 بعدی و تجهیزات مربوطه شوقی فناوری مجهز به گواهی محصول و کارت گارانتی و غیره است و مهندسین فنی حرفه ای تر و پرسنل خدمات پس از فروش در هر زمان ارتباط و پیگیری دارند، سریع پاسخ می دهند، بالاترین خدمات را ارائه می دهند و انتخابی هستند. اعتماد به نفس.

 

اطلاعات تماس