Guangzhou Shuqee Digital Tech. شرکت با مسئولیت محدود

بهترین کارخانه تولید 4D / 5D / 6D / 7D سینما حرفه ای در چین.

گواهی
کیفیت خوب تئاتر فیلم 4D برای فروش
کیفیت خوب تئاتر فیلم 4D برای فروش
I am so glad to cooperate with SHUQEE. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Mr Omar Fernado--Colombia

Shuqee’s motion seats are exciting When I experience the roller coaster that is really the kind of immersive feel. We'll keep long term cooperation.

—— Mr. Artur Jastrzebski--Poland

I am so lucky to find SHUQEE's manufacturer,Greatly appreciated to their kind from pre-sale to after-sale service all the time.

—— آقای محمد - عراق

برای خدمات پس از فروش خوب شما متشکرم آموزش عالی و پشتیبانی تکنولوژی به من کمک زیادی می کند.

—— آقای ساممل - فیلیپین

شرکت خوب با خدمات خوب و با کیفیت بالا و شهرت بالا. یکی از تامین کنندگان قابل اعتماد ما، کالا در زمان و بسته بندی خوب تحویل داده می شود.

—— آقای جورج - آلمان

چت IM آنلاین در حال حاضر

Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd
Company location Company Prospects The Metting فرهنگ دیوار نمایشگاه محصولات 1 نمایشگاه محصولات 2 کارخانه صندلی 4D

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
عامل
صادر کننده
شرکت تجاری
فروشنده
دیگر
صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های : SHUQEE
تعداد کارمندان : 20~100
فروش سالانه : 2.5 Million-5 Million
سال تاسیس : 2011
صادرات کامپیوتر : 60% - 70%

1. برنامه آموزش فنی رایگان

آموزش تکنولوژی جامع و هنجاری به صورت رایگان برای مشتریان توسط پرسنل فنی ما در دسترس است تا از درک جامع محصولات و استفاده روزانه، نگهداری و مدیریت آنها اطمینان حاصل شود و آنها قادر به برآورد و حل مشکلات کوچک هستند.

از طریق آموزش، اجازه دهید کاربر درک جامع در مورد سیستم، از جمله طراحی سیستم، نصب، راه اندازی، عملیات و نگهداری، اتصال، و تلاش برای ایجاد کاربر با استفاده از آن را با توجه به آموزش ما و مستندات ساخت و ساز سیستم می تواند مستقل باشد مدیریت، عملیات، تعمیر و نگهداری کل سیستم.

2. سرویس و ضمانت

هر محصول بازرسی دقیق خواهد بود، کیفیت محصول را قبل از بسته بندی تضمین می کند، محصولات تا حداقل میزان خطا. دستورالعمل ها را دنبال کنید: "به طور کامل از سرمایه گذاری و کارآیی کاربر محافظت کنید، به طور کامل با نیاز کاربر آشنا شوید و بار آنها را کاهش دهید."

a) بازگشت در بازه های منظم

شرکت ما با توجه به بازخورد مشتری، بازدید منظم خود را برای بازگشت به نمایش می گذارد. در دیدار برگشت، صاحب می تواند هر مشکلی و عقاید کیفیت را پیشنهاد دهد، این شرکت به ندرت گوش داده می شود، درمان می شود و از زمان رضایت بازدید کننده به مشکل مشتری و سپس تضمین سازمان با دقت و چابکی حل می شود.

ب) اندازه گارانتی

گروه گارانتی در اولین بار با مشتری ارتباط برقرار می کند، به طور موثر با مشکلات ارتباطی مشتری ارتباط برقرار می کند. برای مشکلات کلی شکست، تیم گارانتی از طریق تلفن، راه های شبکه راه دور برای هدایت مشتری حل مشکل در یک ساعت.

ج) خدمات طول عمر

هر محصول فراتر از دوره گارانتی است، ما همچنان خدمات تعمیر و نگهداری در محل را پرداخت می کنیم، فقط هزینه اولیه را اتخاذ می کنیم. در حالی که کاربران هنوز هم می توانند از تیم خدمات فنی تعمیر و نگهداری خدمات آموزش منظم، کمک فنی از راه دور و سایر خدمات دریافت کنند.

د) تعمیر گارانتی رایگان

خدمات تعمیر رایگان در طول دوره گارانتی کیفیت و هزینه مناسب برای قطعات یدکی و نگهداری خدمات پس از دوره گارانتی کیفیت. ما هرگز مسئولیت های خود را درمورد نقص های محصول به عهده نمی گیریم.

3. زمان پاسخ
پس از دریافت اعلان کاربر، ما 24 ساعته پشتیبانی فنی پس از فروش را تضمین می کنیم.
4. قطعات یدکی
قطعات یدکی ضروری همراه با محصولات به مشتریان ارائه می شود.
5. ارتقاء نرم افزار
نگهداری طول عمر سیستم کنترل، بهبود مستمر عملکرد سیستم و ارتقاء نرم افزار مداوم.
6. خدمات آموزش نصب سایت در دسترس است.

آخرین، برای اطلاعات بیشتر در مورد تجهیزات سینمای صنعتی ما، لطفا دریابید که با ما تماس بگیرید! ما از سوالات شما به ایمیل ما خوش آمدید: sales@shuqee.com   ، و منتظر کار با شما هستیم.

اطلاعات تماس
Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

تماس با شخص: Miss. Sales Shuqee

تلفن: 0086 20 34885536

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)