چین تئاتر فیلم 5D سازنده

Guangzhou Shuqee Digital Tech. شرکت با مسئولیت محدود

بهترین کارخانه تولید 4D / 5D / 6D / 7D سینما حرفه ای در چین.

اخبار

November 8, 2018

براوو! پروژه سینمای شبیه ساز پرواز دوم در موزه موزه مصر به پایان رسید.

تبریک یکی دیگر سینمای شبیه ساز پرواز در مصر پیش از این نصب شده است. این سینمای شبیه ساز پرواز 12d است، خوش آمدید به یادگیری در مورد آن!

سینمای شبیه ساز 12d در یک هتل ساخته شده در قاهره است. این هتل یک هتل ارتشی است که توسط دولت محلی ساخته شده است. فقط سرباز حق دارد در این هتل بماند. هتل لوکس است و امکانات کامل و همه چیز را که انتظار می رود پیدا کنید.

پروژه شبیه ساز 12D معرفی می کند: پروژه مگاپانوراما - شبیه ساز 12D در قاهره، پایتخت مصر قرار دارد. ما می توانیم کیت حرکت 3DOF و تجهیزات سینمایی ویژه با عینک 3D عرضه کنیم. 12D شبیه ساز با ابعاد (W x L x H) (9m X15m X6m) برای 24 صندلی.

به استثنای امکانات تفریحی معمول، لازم به ذکر است که هتل دارای یک باغ بزرگ و موزه نظامی است.

موزه نظامی عمدتا مدل های هواپیمای نظامی، مدل های مخزن و سایر تجهیزات نظامی را نمایش می دهد.

بدیهی است، شبیه ساز SHUQEE 12d در این موزه ساخته شده است، که عمدتا فیلم های نظامی را نشان می دهد. عملکرد سینمای شبیه ساز 12d به طور عمده برای شبیه سازی تجربه واقعی نظامی برای بازدید کنندگان است. به هر حال، این پروژه شبیه به سینمای سایبر شیدایی سعودی 5D است، به جز اینکه پروژه شبیه ساز 5D یک هواپیمای واقعی را نشان می دهد.

به عنوان مثال، زمانی که سینمای شبیه ساز 12d در بمبگذاری نظامی هواپیماها بازی می کند، صندلی حرکت شبیه ساز 12d هر زمان حرکت هواپیمای را شبیه سازی می کند، به شرط اینکه آنها خلبانان باشند، برای افزایش بازدیدکنندگان به درک نیروی هوایی از طریق حجیم واقع گرایانه تجربه.

تصویر دوباره از Google منتشر شد.

اطلاعات تماس